Adres

Omulewska 27, 04-128 Warszawa

Adres e-mail

biuro@autologic.pl

Telefon kontaktowy

+48 022 818 92 16, +48 022 618 71 58

  • Jak wymienić tymczasowy dowód rejestracyjny na stały

Dziękujemy, formularz został wysłany poprawnie.

Pani/Pana dowód rejestracyjny zgodnie ze złożoną dyspozycją zostanie wysłany kurierem, lub będzie czekac na odbiór osobisty.

Szanowny użytkowniku samochodu leasingowanego w Santanderze.

Zostałeś powiadomiony przez Santander o tym, że stały dowód rejestracyjny użytkowanego przez Ciebie pojazdu jest gotowy do odebrania.

Możesz zlecić wysyłkę dowodu kurierem za pobraniem 30 PLN na wskazany przez Ciebie adres, lub odebrać go osobiście w naszej firmie.

 

Abyśmy mogli zrealizować usługę prawidłowo wypełnij załączony formularz, w którym zdecydujesz o sposobie odbioru dokumentu.

Informujemy, że w przypadku gdy nie otrzymamy od Ciebie informacji, o które prosimy lub nie odbierzesz dowodu osobiście (jeśli tak zadeklarujesz), w ciągu 2 miesięcy od otrzymanego sms'a dowód odeślemy do właściciela pojazdu, tj. do firmy Santander.

 

 

Z poważaniem

Zespół Autologic Sp.z o.o.

Dziękujemy, formularz został wysłany poprawnie.

Wkrótce skontaktujemy się z Państwem.

 

Szanowny użytkowniku samochodu leasingowanego w Santanderze.

Tymczasowy dowód rejestracyjny podlega obowiązkowi wymiany, pamiętaj też, że aby wyjechać autem za granicę potrzebujesz posiadać dowód stały.

Jeśli od odebrania auta minęło więcej niz 2 tygodnie wyślij dowód pocztą lub kurierem do:

Autologic Sp. z o.o.

ul. Omulewska 27, 04-128 Warszawa.

Jako upowżnieni rejestratorzy Santandera dokonamy wymiany dowodu na stały, który zgodnie z Twoją dyspozycją wyślemy kurierem za pobraniem 30 PLN na wskazany przez Ciebie adres, lub będzie on oczekiwał u nas w biurze na odbiór osobisty.

 

Abyśmy mogli zrealizować usługę prawidłowo otwórz druk PDF klikając w poniższy link. Następnie wydrukuj, wypełnij i wyślij go do nas razem z dowodem tymczasowym.

TU KLIKNIJ ABY OTWORZYĆ DRUK