Dziękujemy, formularz został wysłany poprawnie.

Pani/Pana dowód rejestracyjny zgodnie ze złożoną dyspozycją zostanie wysłany kurierem, lub będzie czekac na odbiór osobisty.

Szanowny użytkowniku leasingowanego pojazdu.

Uprzejmie prosimy o wypełnienie poniższego formularza, pozwoli to nam poinformować Ciebie sms’em o możliwości odbioru stałego dowodu rejestracyjnego.

Możesz dowód odebrać od nas z biura, lub zlecić nam jego wysyłkę kurierem na wskazany przez Ciebie adres. Wysyłka taka jest płatna w formie pobrania w kwocie 30 PLN.

Informujemy, że w przypadku gdy nie otrzymamy od Ciebie informacji, o które prosimy, lub nie odbierzesz dowodu osobiście (jeśli tak zadeklarujesz) w ciągu 2 pełnych miesięcy od daty rejestracji, dowód odeślemy do właściciela pojazdu.

 

 

Z poważaniem

Zespół Autologic Sp.z o.o.

Dziękujemy, formularz został wysłany poprawnie.

Wkrótce skontaktujemy się z Państwem.

 

Szanowny użytkowniku samochodu leasingowanego w Santanderze.

Tymczasowy dowód rejestracyjny podlega obowiązkowi wymiany, pamiętaj też, że aby wyjechać autem za granicę potrzebujesz posiadać dowód stały.

Jeśli od odebrania auta minęło więcej niz 2 tygodnie wyślij dowód pocztą lub kurierem do:

Autologic Sp. z o.o.

ul. Omulewska 27, 04-128 Warszawa.

Jako upowżnieni rejestratorzy Santandera dokonamy wymiany dowodu na stały, który zgodnie z Twoją dyspozycją wyślemy kurierem za pobraniem 30 PLN na wskazany przez Ciebie adres, lub będzie on oczekiwał u nas w biurze na odbiór osobisty.

 

Abyśmy mogli zrealizować usługę prawidłowo otwórz druk PDF klikając w poniższy link. Następnie wydrukuj, wypełnij i wyślij go do nas razem z dowodem tymczasowym.

TU KLIKNIJ ABY OTWORZYĆ DRUK